PATCH Bambusové náplasti Natural široké

€7,99 €0,80 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Bambusové náplasti Natural sú ideálne pre citlivú pokožku a sú vhodné na prekrytie väčších odrenín, porezaní a iných povrchových zraneniach

Nedráždia pokožku, nenechávajú červené fľaky na koži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náplasti od značky Patch sú vyrobené z certifikovaných, 100 % BIO bambusových vlákien a špeciálneho hypoalergénneho lepidla, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), ktoré je založené na prírodných mineráloch a nanotechnológii. Toto lepidlo zabezpečuje perfektné priľnutie náplasti na pokožku, pričom ju nedráždi. Vďaka bambusovým vláknam sú náplasti dobre priedušné a umožňujú rýchlejšie hojenie poranení. Ich tvarovaný dizajn dokonale kopíruje kontúry pokožky, čo zaručuje maximálne pohodlie a ochranu. Obsahujú prírodnú certifikovanú BIO bambusovú gázu.

Bambus je udržateľný zdroj a považuje sa za surovinu budúcnosti. Rýchlo rastie, je nenáročný na vodu a výživu a má široké spektrum využitia. Náplasti sú úplne rozložiteľné vďaka bambusu a prírodnému lepidlu. Ich zloženie je tiež vhodné pre vegánov, pretože neobsahujú žiadne živočíšne zložky (v niektorých typoch lepidiel sa môžu nachádzať živočíšne zložky). Vkusná papierová dóza, v ktorej sú náplasti balené, sa pekne hodí do vašej domácej lekárničky a je tiež kompostovateľná.

Náplasti sú bez obsahu latexu, parabénov ani thimerosalu.

 

Výhody náplastí PATCH oproti tradičným:

Ich špeciálne tvarovaný dizajn dokonale kopíruje kontúry pokožky, čo zabezpečuje maximálne pohodlie a ochranu. Gáza vyrobená z certifikovaného bio bambusu, ktorá je súčasťou náplastí, pôsobí ako kyslík, podporujúci prirodzený proces hojenia pokožky. Tento prírodný materiál napomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu hojeniu rán.

 

Balenie obsahuje: 10 kusov náplastí v prírodnej telovej farbe.

5 x veľké štvorce (70 mm x 70 mm)

5 x veľké obdĺžniky (70 mm x 50 mm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: