PATCH Bambusové náplasti s aktívnym uhlím široké

€7,99 €0,80 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Bambusové náplasti s aktívnym uhlím sú dokonalým spoločníkom pre športových nadšencov a dobrodruhov. Sú ideálne pre citlivú pokožku a poskytujú extra ochranu pri štípancoch a väčších povrchových poraneniach alebo škrabancoch.

Nedráždia pokožku, nenechávajú červené fľaky na koži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náplasti Patch sú vyrobené z certifikovaných, 100 % BIO bambusových vlákien a obsahujú špeciálne hypoalergénne lepidlo s názvom Pressure Sensitive Adhesive (PSA). Toto lepidlo, založené na prírodných mineráloch a nanotechnológii, zabezpečuje perfektné priľnutie náplaste, pričom nedráždi pokožku. Vďaka bambusovým vláknam sú náplasti dobre priedušné a umožňujú rýchlejšie hojenie rán.

Aktívne uhlie obsiahnuté v týchto náplastiach pomáha odstraňovať nečistoty a infekcie z menších rán a urýchľuje ich hojenie. Keď sa nečistoty vstrebú do uhlia, zápal a začervenanie sa zníži, čím sa minimalizuje riziko infekcie a zabezpečuje bezpečnejšie hojenie rany.

Bambus je udržateľný zdroj surovín, ktorý rýchlo rastie a je nenáročný na vodu a výživu. Náplasti vyrobené z bambusových vlákien a prírodného lepidla sú úplne rozložiteľné, čo je skvelá správa pre životné prostredie. Ich zloženie je vhodné aj pre vegánov, pretože neobsahuje živočíšne zložky. Papierová dóza, v ktorej sú náplasti balené, je nielen vkusná, ale aj kompostovateľná, čo prispieva k trvalej udržateľnosti.

 

Výhody náplastí PATCH oproti tradičným:

Ich špeciálne tvarovaný dizajn dokonale kopíruje kontúry pokožky, čo zabezpečuje maximálne pohodlie a ochranu. Gáza vyrobená z certifikovaného bio bambusu, ktorá je súčasťou náplastí, pôsobí ako kyslík, podporujúci prirodzený proces hojenia pokožky. Tento prírodný materiál napomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu hojeniu rán.

 
 
 

 

Balenie obsahuje: 10 kusov náplastí v čiernej farbe.

5 x veľké štvorce (70 mm x 70 mm)

5 x veľké obdĺžniky (70 mm x 50 mm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: