DOPRAVA ZADARMO cez Packetu na objednávky nad 30€. Plati do 8.3.24

Sonett Dezinfekčný čistič 500ml

€8,99 €1,80 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Prírodný dezinfekčný čistič s antibakteriálnym a antivírusovým účinkom. Účínny taktiež proti hubám, kvasinkám. 

Neobsahuje žiadne syntetické zložky, napriek tomu je veľmi účinný.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň v recyklovaných obaloch

Podrobný popis

Sonett dezinfekčný čistič dezinfikuje pracovné plochy a zariadenia v kuchyni, sanitárne plochy, ordinácie a pod. Má antibakteriálny a protivírusový účinok. Výborne likviduje huby a kvasinky.

Je 100% rastlinný, bez petrochémie. Vhodný pre septik a filtračné systémy. 

Neobsahuje žiadne syntetické zložky, napriek tomu je veľmi účinný.

Testovaná účinnosť proti všetkým obaleným vírusom, chrípkovým vírusom, vírusom H1N1, H5N1, herpes, HIV, norovírusom, MRSA a ESBL, ako aj proti hubám, kvasinkám a baktériám, ako sú salmonely, E. coli atď.

Dezinfekčný čistič Sonett využijete aj na dezinfekciu toalety alebo kúpeľne. V kuchyni sa využíva na čistenie kuchynskej linky po spracovaní mäsa. Dezinfikuje pracovné plochy aj nástroje.

Má príjemnú šalviovo-levanduľovú vôňu.

Použitie:

Roztok je vhodný na všetky povrchy, ktoré sú odolné voči alkoholu. Nastriekajte súvisle na povrch a nechajte pôsobiť. Potom  dosucha vytrite. 

Doba pôsobenia: 

Vírusy 30 sec., Baktérie 5 min., Huby a kvasinky 15 min. 

Sektor C (spoločné stravovanie) slabo znečistené: 20°C, koncentrovaný, 15 min.; Sektor A (mäso a potraviny živočišného pôvodu) slabo znečistené: 20°C, koncentrovaný, 30 min.

 

Zloženie: rastlinný alkohol (ethanol) 700g/kg (70%), <1% esenciálny olej zo šalvie a levandule* (obsahuje linalool*), vírená voda do 100% objemu (*BIO).

 

Upozornenie: horľavy! Používajte len v dobre vetraných miestnostiach, mimo dosahu zdrojov zapálenia. Nevdychujte aerodóly. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite čistou vodou a následne vyhľadajte lekársku pomoc. 

 

Balenie: 500ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.