DOPRAVA ZADARMO cez Packetu na objednávky nad 30€. Plati do 8.3.24

Perkarbonát sodný - Perloš

€4,49 €5,30 €10,70 od €4,49 €0,90 / 100 g €5,30 / 1 kg €4,28 / 1 kg
Skladom Skladom Vypredané Zvoľte variant
Váha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.3.2024 6.3.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Multifukčný ekologický prostriedok na čistenie, dezinfekciu, odstránenie škvŕn a znovunavrátenie belosti  bielizni.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň v recyklovaných obaloch

Podrobný popis

Perkarbonát sodný (Peruhličitan sodný) má mnoho využitia v domácnosti. Ide o biely kryštalický prášok, zlúčeninu uhličitanu sodného a peroxidu vodíka. Je to ekologický prostriedok, pri aktivácii teplotu vodou sa rozkladá na sódu a peroxid, ktorý spôsobuje bielenie. Neobsahuje chlór ani iné optické rozjasňovače a je biologicky odbúrateľný.

 

Ako používať Perloša:

  • V práčke na dezinfekciu a odstránenie škvŕn: Do prania doporučujeme pridať 1PL (15g) Perloša len k svetlému prádlu a v prípade tvrdej vody 1KL (5g) Perloša i k farebnému a tmavému prádlu. 
  • Odstránenie škvŕn: Perloš nasypeme priamo na mokré škvrny a necháme pôsobiť niekoľko hodín alebo cez noc. Potom vyperieme najlepšie v citrónových mydlových vločkách. 
  • Na dezinfekciu povrchov: Rozpustíme 1-2 PL Perloša v 1 l horúcej vody.
  • Čistenie sifónov a dezinfekcia toalety: Rozpustíme 1-2 PL Perloša v 1 l horúcej vody a nalejeme do toalety alebo do sifónu a necháme hodinu až dve pôsobiť.
  • Pripálený hrniec: Naplňte hrniec vodou tak do polovičky a pridajte 2 PL Perloša. Nechajte prevrieť až do odstránenia pripáleniny.
  • Čistenie zájdených detských fliaš vrchnákov, cumlov, slamiek či termosiek :Do misky s horúcou vodou pridáte 1PL Perloša a ponoríte do neho všetky ťažko vyčistiteľné a zájdené časti.

 

500g varianta je v papierovej znovuplniteľnej tube s praktickým otvorom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.