Mydloš-bez vône 400g

€5,29 €1,32 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Univerzálny čistiaci prostriedok bez vône 

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Vynikajúci pomocník pre celú domácnosť. Účinne odstraňuje špinu a mastnotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých povrchov v kúpeľni (umývadlá, kachličky, vaňa, záchod, sprcha) a kuchyňu (sporák) s výnimkou teflónu a hliníka. Nezanecháva škrabance.

Keď sa vám minie stačí dokúpiť náhradne balenie Mydloš v ekologickom papierovom balení.

NÁVOD NA POUŽITIE: Prášok v primeranom množstve naneste na znečistený povrch, po očistení povrch dôkladne opláchnite vodou. Nepoužívajte na teflónové a hliníkové riady.

Zloženie:> 30% hydrogénuhličitan sodný, 15-30% kokosové mydlo s citrátom sodným

Hmotnosť: 400g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.