PATCH Bambusové náplasti s aktívnym uhlím

€7,59 €0,30 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Bambusové náplasti s aktívnym uhlím sú dokonalým spoločníkom pre športových nadšencov a dobrodruhov. Sú ideálne pre citlivú pokožku a poskytujú extra ochranu pri štípancoch a drobných ranách, ako napríklad po trieskach.

Nedráždia pokožku, nenechávajú červené fľaky na koži.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň v recyklovaných obaloch

Podrobný popis

Náplasti Patch sú vyrobené z certifikovaných, 100 % BIO bambusových vlákien a obsahujú špeciálne hypoalergénne lepidlo s názvom Pressure Sensitive Adhesive (PSA). Toto lepidlo, založené na prírodných mineráloch a nanotechnológii, zabezpečuje perfektné priľnutie náplaste, pričom nedráždi pokožku. Vďaka bambusovým vláknam sú náplasti dobre priedušné a umožňujú rýchlejšie hojenie rán.

Aktívne uhlie obsiahnuté v týchto náplastiach pomáha odstraňovať nečistoty a infekcie z menších rán a urýchľuje ich hojenie. Keď sa nečistoty vstrebú do uhlia, zápal a začervenanie sa zníži, čím sa minimalizuje riziko infekcie a zabezpečuje bezpečnejšie hojenie rany.

Bambus je udržateľný zdroj surovín, ktorý rýchlo rastie a je nenáročný na vodu a výživu. Náplasti vyrobené z bambusových vlákien a prírodného lepidla sú úplne rozložiteľné, čo je skvelá správa pre životné prostredie. Ich zloženie je vhodné aj pre vegánov, pretože neobsahuje živočíšne zložky. Papierová dóza, v ktorej sú náplasti balené, je nielen vkusná, ale aj kompostovateľná, čo prispieva k trvalej udržateľnosti.

Výhody náplastí PATCH oproti tradičným:

Ich špeciálne tvarovaný dizajn dokonale kopíruje kontúry pokožky, čo zabezpečuje maximálne pohodlie a ochranu. Gáza vyrobená z certifikovaného bio bambusu, ktorá je súčasťou náplastí, pôsobí ako kyslík, podporujúci prirodzený proces hojenia pokožky. Tento prírodný materiál napomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu hojeniu rán.

 

Balenie obsahuje 25ks náplastí v čiernej farbe. Sú ideálne pre všetkých malých i veľkých rebelov, ktorí sa nehanbia za "rany" utŕžené pri svojich dobrodružstvách, ale naopak sa s nimi radi ešte pochvália.

Veľkosť náplasti:

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: