PATCH Bambusové náplasti s aloe vera široké

€7,99 €0,80 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Prírodné náplasti s aloe vera vyrobené z bambusových vlákien sú vhodné pre tú najcitlivejšiu pokožku detí aj seniorov, ktorí nereagujú dobre na agresívne lepidlá používané v bežných náplastiach.

Tieto náplasti môžete použiť na akýkoľvek typ zranenia, no mimoriadne sú vhodné na pľuzgiere a  popáleniny. 

Nedráždia pokožku, nenechávajú červené fľaky na koži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náplasti od značky Patch sú vyrobené z certifikovaných, 100 % BIO bambusových vlákien a špeciálneho hypoalergénneho lepidla, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), ktoré je založené na prírodných mineráloch a nanotechnológii. Toto lepidlo zabezpečuje perfektné priľnutie náplaste na pokožku, pričom ju nedráždi. Vďaka bambusovým vláknam sú náplasti dobre priedušné a umožňujú rýchlejšie hojenie poranení. Navyše, gáza náplastí je obohatená extraktom z Aloe Vera, ktorý má hojivé a upokojujúce vlastnosti.

Bambus je udržateľný zdroj a považuje sa za surovinu budúcnosti. Rýchlo rastie, je nenáročný na vodu a výživu a má široké spektrum využitia. Náplasti sú úplne rozložiteľné vďaka bambusu a prírodnému lepidlu. Ich zloženie je tiež vhodné pre vegánov, pretože neobsahujú žiadne živočíšne zložky (v niektorých typoch lepidiel sa môžu nachádzať živočíšne zložky). Štýlová papierová dóza, v ktorej sú náplasti balené, skvele zapadne do vášho domova a je tiež kompostovateľná.

Náplasti sú bez obsahu latexu, parabénov ani thimerosalu.

Výhody náplastí PATCH oproti tradičným:

Ich špeciálne tvarovaný dizajn dokonale kopíruje kontúry pokožky, čo zabezpečuje maximálne pohodlie a ochranu. Gáza vyrobená z certifikovaného bio bambusu, ktorá je súčasťou náplastí, pôsobí ako kyslík, podporujúci prirodzený proces hojenia pokožky. Tento prírodný materiál napomáha k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu hojeniu rán.

 

 

Balenie obsahuje: 10 kusov náplastí v natural farbe.

5 x veľké štvorce (70 mm x 70 mm)

5 x veľké obdĺžniky (70 mm x 50 mm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: