Zľava na účinné repelenty INCOGNITO. Len do vypredania zásob.

SONNENTOR Darčeková Kazeta Čajov

€17,69 €4,42 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Darčeková kazeta čajov je ako pokladnica prírodných lahôdok, ktorá obohatí zmysly a prinesie potešenie. Je to paleta rôznorodých chutí, vôní a farieb, ktoré sa odrážajú vo vzrušujúcom tanci v šálkach.

Táto darčeková kazeta čajov je dotyk lásky a starostlivosti, ktorý hreje srdce a prináša úsmev na tvár.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčekové balenie obsahuje 4 druhy obľúbených bylinkových čajov, ktoré zahrejú na tele aj na duši. Na visačku kytice môžete napísať aj pekný odkaz. 

Ďakujem bio - s týmto bylinkovým čajom dostane každé poďakovanie ten správny šmrnc. Nikdy nie je neskoro poďakovať a nezabudnite, že niekedy sú v živote situácie, za ktoré môžeme ďakovať stále.

Chvíľa relaxácie bio - dajte si dúšok tejto jemnej bylinnej zmesi a uvidíte, že každá ťažkosť sa zmení na obyčajnú maličkosť. Medovka a levanduľa vám pomôžu uvoľniť sa a vychutnať si chvíľku pre seba.

Čaj šťastia bio - niektoré maličkosti nie sú samozrejmosťou a často sú veľkým šťastím. Táto bylinná zmes je uvoľňujúca, povzbudzujúca a môže vám priniesť šťastie. 

Čaj Slnečný pozdrav bio - tento čaj nesie tvár slnka a je milým pozdravom všetkým blízkym. Jemná zmes ovocia a byliniek má veľmi harmonickú chuť, je osviežujúca a veľmi obľúbená u detí i dospelých.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonnentor

Značka Sonnentor je priekopník vo výrobe kvalitných bio produktov v oblastí bylín, čajov a korenia. Pracujú s ohľadom na životné prostredie a rešpektom voči ľuďom. Podnikajú zodpovedne, vďaka čomu môžu do každého domova prinášať zdravie, pohodu a radosť.