Jadeitový masážny kameň guasha na tvár a dekolt

€7,99 €7,99 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Jadeitový guasha na masáž dekoltu a tváre pomáha stimulovať tvárové svaly, zlepšiť prietok krvi a lymfy a posilniť regeneráciu pokožky.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň v recyklovaných obaloch

Podrobný popis

Jadeitový masážny kameň gua sha na tvár a dekolt

Jadeitový guasha na masáž očného okolia a tváre je luxusný a účinný nástroj na starostlivosť o vašu pokožku. Tento gua sha je vyrobený z vysoko kvalitného jadeitu, ktorý sa v tradičnej čínskej medicíne používa už po stáročia pre svoje terapeutické účinky. Masážny kameň je dokonale prispôsobený tvaru tváre. Vďaka špeciálnemu tvaru možno jemne masírovať celú tvár pre uvoľňujúci a revitalizačný účinok.

Použitie jadeitového guasha na masáž očného okolia a tváre pomáha stimulovať tvárové svaly, zlepšiť prietok krvi a lymfy a posilniť regeneráciu pokožky. Jeho hlavným účinkom je relaxácia a revitalizácia pokožky, čo môže viesť k zlepšeniu tónu pokožky, zníženiu opuchov a zmierneniu jemných liniek a vrások. Použitie guasha tiež môže pomôcť zbaviť sa akné, akné jaziev a pigmentových škvŕn. 

Jadeitový guasha sa ľahko používa - stačí ho jemne posúvať po tvári a očnom okolí hore a dole a od stredu tváre smerom ku krajom. Tento produkt sa odporúča používať pravidelne, ideálne každý deň alebo aspoň niekoľkokrát týždenne, na dosiahnutie najlepších výsledkov. 

Používajte v kombinácii s olejom alebo sérom.

Je ideálny na každodenné použitie a môže byť súčasťou vašej každodennej rutiny krásy. Investujte do tohto kvalitného produktu a užite si zdravú a mladistvú pokožku bez ohľadu na to, kde ste!

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: