Zľava na účinné repelenty INCOGNITO. Len do vypredania zásob.

Mydlo na pranie bez vône pevné 120g

€2,50 €2,08 / 100 g
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

100% kokosové mydlo na pranie je vynikajúcou ekologickou alternatívou klasických pracích prostriedkov. Je plne biologicky odbúrateľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: 100% kokosové mydlo na pranie je vynikajúcou ekologickou alternatívou klasických pracích prostriedkov. Je plne biologicky odbúrateľné.

Varianta bez vône je vhodná aj pre osoby citlivé na rôzne esenciálne oleje alebo parfémy.

Čím sa naše mydlo líši od iných mydiel na pranie?

  • Mydlo je 100% z kokosového oleja. To znamená, že má výnimočnú praciu schopnosť. Mydlo z kokosového oleja ako jediné pení aj vo veľmi tvrdej vode - v morskej vode! (Alternatívou je iba neekologické palmojadrové mydlo alebo mydlo z oleja babassu)
  • Naše mydlo obsahuje glycerín. Ten vzniká ako vedľajší produkt pri zmydelnení a my ho z mydla na rozdiel od veľkovýroby neodstraňujeme. Glycerín je mimo iného výborné rozpúšťadlo a zlepšuje tak praciu schopnosť nášho mydla.
  • Naše mydlo obsahuje citrát sodný, ktorý je účinný zmäkčovač vody. Viaže na seba ióny vápnika a horčíka a umožňuje nášmu mydlu lepšie prať v tvrdej vode!

 

Použitie: Mydlo môžete použiť vcelku na ručné pranie, alebo ho nastrúhať na mydlové vločky na pranie v práčke.

Zloženie: 100% sodné kokosové mydlo, voda, glycerín, citrát sodný

Hmotnosť: 120g ± 10% 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.