Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Sonett Leštidlo do umývačky riadu

€5,30 €1,06 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Tekuté leštidlo do umývačky riadu zabraňuje usadzovaniu a tvoreniu vápenatých škvŕn na riade.

100% biologicky odbúrateľné

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekuté leštidlo s obsahom čisto rastlinných látok je vhodné pre domáce umývačky riadu, ideálne v kombinácii s tabletami či práškom značky Sonett a regeneračnou soľou pre najlepšie výsledky umývania. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných látok uľahčuje stekanie vody z riadu a zamedzuje tak usadzovaniu vápenných škvŕn na príboroch, sklenenom i nerezovom povrchu.

Žiadne silné zápachy, tento čistič je bez voňe a 100% biologicky odbúrateľný

  • 100% rastlinné
  • Bez petrochémie
  • Vhodné pre všetky umývačky riadu
  • Koncentrované, veľmi hospodárne
  • Bez vône
  • 100% biologicky odbúrateľné
  • Vhodné pre všetky ekologické čističky vôd

 

Dávkovanie: Nalejte leštidlo do zásobníka v umývačke riadu.
Nastavte malé dávkovanie. V prípade vápenatých kvapiek zvýšte dávkovanie a v prípade šmúh na riade znížte dávkovanie.

Dbajte, aby priehradka na leštidlo bola stále dostatočne naplnená.
Napriek tomu, že leštidlo Sonett obsahuje čisto rastlinné zložky bez akejkoľvek petrochémie, má veľmi dobrý leštiaci účinok v umývačkách riadu.

 

Zloženie: 5-15% aniónové tenzidy (sulfát ricínového oleja), 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIO

 

Objem: 500ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)