Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Lanolínové mydlo - kameň

Novinka
Značka: Alchymistky
€5,99 €5,99 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Mimoriadne jemné prírodné mydlo s lanolínom bez parfemácie. Vhodné pre deti od narodenia i dospelé osoby, tiež pre osoby s citlivou a ekzematickou pokožkou.

Ručná výroba

Detailné informácie

Podrobný popis

Mimoriadne jemné prírodné mydlo s lanolínom bez parfemácie. Vhodné pre deti od narodenia i dospelé osoby, tiež pre osoby s citlivou a ekzematickou pokožkou.

Ručná výroba

 

Zloženie/INCI: Sodium sunflowerate (sodné mydlo z BIO slnečnicového oleja LSZ), aqua (voda), lanolín*, glycerín
*bez pesticidov

 

Hmotnosť: 90g±5%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.