Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Mydloš s vôňou borovice - náhradná náplň

€4,70 €7,30 od €4,70 €1,18 / 100 g €0,91 / 100 g
Skladom Vypredané Zvoľte variant
Váha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Univerzálny prírodný a úplne biologicky odbúrateľný ekologický čistiaci prostriedok s vôňou borovice

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinne odstraňuje špinu a mastnotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých povrchov v kúpeľni (umývadlá, kachličky, vaňa, záchod, sprcha) a kuchyňu (sporák) s výnimkou teflónu a hliníka. Nezanecháva škrabance.

NÁVOD NA POUŽITIE: Prášok v primeranom množstve naneste na znečistený povrch, po očistení povrch dôkladne opláchnite vodou. Nepoužívajte na teflónové a hliníkové riady

Táto náhradná náplň je vhodná na presypanie do originál obalu Mydloša.

Zloženie:> 30% hydrogénuhličitan sodný, 15-30% kokosové mydlo s citrátom sodným, <5% esenciálny olej z borovice (Pinus sylvestris leaf oil, potenciálne alergény: linalool, limonene)

Hmotnosť: 400g/800g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.