Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Sonett Čistič WC Céder 750ml

€4,99 €4,99 / 750 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Čistiaci prostriedok na čistenie wc a pisoárov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený ekologický WC čitič a odstraňovač vodného kameňa s vôňou cédrového dreva. Esenciálne oleje sú 100% ekologicky pestované. Nečistoty a usadeniny vodného kameňa sú účinne odstránené čisto rastlinnými povrchovo aktívnymi látkami a silou kyseliny citrónovej.

  • 100% rastlinného pôvodu, bez petrochémie
  • dôkladne odstraňuje nečistoty, vodný kameň, usadeniny vodného kameňa
  • čisté esenciálne oleje z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
  • 100% biologicky rozložiteľný

 

Aplikácie a dávkovanie

Pri bežnom čistení toalety nastriekajte čistič striedmo pod okraj misy a očistite štetkou.

V prípade silného znečistenia a močového kameňa nechajte pôsobiť cez noc; Nasledujúci deň opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. Na usadeniny železa a mangánu na toaletách použite čistiaci prášok Sonett.

Upozornenie: Nepoužívajte na vápnité povrchy, ako je mramor, cement, umelý kameň atď.

Zloženie pdľ Nariadenia (EC) č.648/2004: 5-15% kyselina citrónová, 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja) a neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), <1% rastlinné zahusťovadlo, <1% prírodný esenciálny olej z cédra* a silice citronelovej* (obsahuje citronellol*, geraniol*, limonén*), vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIO Obsahuje esenciálny olej zo silice citronelovej (Cymbo pogon winterianus). Môže spôsobiť alergické reakcie.  Držte mimo dosahu detí.

Držte mimo dosahu detí.

Všetky surové materiály značky Sonett sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)