Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Konjac špongia srdce - aktívne bambusové uhlie

€4,99 €4,99 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Predstavujeme vám náš špeciálny klenot pre váš každodenný očistný rituál - Čistiaca Konjac Špongia v tvare srdca, ktorá prináša dotyk lásky a starostlivosti pri každom použití.

Čierny konjac bude Vašim novým začiatkom na ceste za zdravou a krásnou pleťou práve pri problémoch s akné. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavuje ideálne riešenie pre mastnú, dospievajúcu pokožku so sklonom k zápalom. Drevené bambusové uhlie je známe svojimi  hlboko čistiacimi vlastnosťami. Má silné antibakteriálne účinky.  Absorbuje prebytočný maz, a napomáha uvoľňovať a hĺbkovo čistiť póry nečistoty a toxíny, čo pomáha zanechať pleť zdravšiu a silnejšiu. Ideálna voľba pre tých, čo túžia po jemnej, no účinnej čistote.

 

❤100 % biologicky rozložiteľná a kompostovateľná

❤100 % vegan

❤netestovaná na zvieratách

❤100 % vyrábaná z obnoviteľných zdrojov

❤šetrná k životnému prostrediu

❤produkt zdieľa filozofiu zero waste

❤100 % prírodný organický produkt, čiže

❤bez prídavných chemických látok

❤bez farbív

❤bez parfumov

❤bez parabénov

❤bez GMO

 

Použitie:

Pred prvým použitím špongiu namočíme na pár minút do misky s vlažnou vodou. Špongia nasaje vodu, zväčší svoj objem, krásne sa zmäkčí. Teraz je plne pripravená starať sa o Vás. Stlačením odstráňte prebytočnú vodu. Môžete ju používať len s vodou, alebo do špongie aplikovať malé množstvo Vášho obľúbeného čistiaceho prostriedku. Pokračujte jemnou masážou kruhovými pohybmi. Ak máte citlivú pokožku a hľadáte spôsob ako pleť šetrne a efektívne vyčistiť, špongia konjac je všetko, čo potrebujete.

Po použití ju prepláchnite pod vlažnou tečúcou vodou a stlačením zbavte prebytočnej vody. Nežmýkajte. Zaveste ju, aby mohla voľne vyschnúť. Keď vyschne, znova stvrdne, čo je úplne prirodzené.

Pred ďalším použitím ju stačí ponoriť do vody a rehydratovať. Konjac hubku nikdy nepoužívajte ak je suchá. Kvalitná špongia by mala vydržať aspoň 2 – 3 mesiace používania, avšak je to individuálne, niekedy vydrží aj pol roka.

 

Konjac je z hľadiska svojich prírodných vlastností odolná voči baktériám a tak sa môžete spoľahnúť na jej bezpečné používanie. Možete ju aj sterilizovať po dobu 1 až 2 minút vo vriacej vode. Keď sa hubka začne mierne droliť a stráca svoju pružnosť a kompaktnosť je čas ju vymeniť za novú. Je vyrobená zo 100 % rastlinného materiálu, preto je 100 % biologicky odbúrateľná. Skompostovateľná je v bežnom komposte spolu s ostatnými rastlinnými zvyškami. Ak sa aj Konjac hubka celkom nerozloží a s kompostom sa dostane do pôdy, pomáha svojou schopnosťou zadržiavať vodu rastlinám pri ich raste a pestovaní. Je to skvelý pocit ak sme objavili niečo, čo pomáha nielen nám, ale aj zdravému a zelenému svetu okolo nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: