Zľava na účinné repelenty INCOGNITO. Len do vypredania zásob.

Kyselina citrónová - Citroš

€8,90 €0,89 / 100 g
Vypredané
Váha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Kyselina citrónová - univerzálny pomocník pre vašu domácnosť

Objavte  silu kyseliny citrónovej, prírodného a všestranného čističa, ktorý je bezpečný, efektívny a ekologický.

Prírodný odstraňovač vodného kameňa (kávovary, rýchlovarné kanvice, riad, práčka, kúpeľňa, toaleta), prírodná aviváž, konzervovanie potravín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyseliny citrónová - Citroš je silný, no zároveň šetrný prostriedok, ktorý efektívne odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje a odmasťuje bez použitia škodlivých chemikálií.

Hlavné výhody:

  • Ekologická čistota: Kyselina citrónová je bezpečná pre životné prostredie, biologicky odbúrateľná a neobsahuje toxické prísady.
  • Široké spektrum použitia: Môže sa použiť na čistenie kuchýň, kúpeľní, odstraňovanie vodného kameňa z kávovarov a rýchlovarných kanvíc, ako aj pre prípravu domácich kozmetických prípravkov.
  • Nákladovo efektívna: Ponúka vysokú účinnosť za nízku cenu, čím šetrí váš rozpočet.
  • Bezpečná a jemná: Neagresívna k pokožke a vhodná aj pre citlivé povrchy.

 

Použitie:

- aviváž: 5g kyseliny citrónovej rozpustite v 95g mäkkej alebo destilovanej vody a nalejte do priehradky na aviváž

- do plákania môžete pridať 1KL Citroša namiesto aviváže

- vodný kameň: 15g Citroša rozpustite v 85g vody a naneste na vodný kameň

- na odstránenie vodného kameňa z varnej kanvice napustite kanvicu po rysku vodou a do nej nasypte 1a pol polievkovej lyžice kyseliny citrónovej a nechajte prejsť varom. Vychladnutú vodu z kanvice môžete použiť na vyčistenie toalety. 

- na čistenie práčky nasypte 250g kyseliny citrónovej do bubna a pustite program čistenia. 

Dizajn bez názvu (100)

 

Balenie:
1kg v papierovom obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.