DOPRAVA ZADARMO cez Packetu na objednávky nad 30€. Plati do 8.3.24

Kyselina citrónová - Citroš

€8,90 €0,89 / 100 g
Skladom
Váha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Prírodný odstraňovač vodného kameňa (kávovary, rýchlovarné kanvice, riad, práčka, kúpeľňa, toaleta), prírodná aviváž, konzervovanie potravín.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň v recyklovaných obaloch

Podrobný popis

- aviváž: 5g Citroša rozpustite v 95g mäkkej alebo destilovanej vody a nalejte do priehradky na aviváž

- do plákania môžete pridať 1KL Citroša namiesto aviváže

- vodný kameň: 15g Citroša rozpustite v 85g mäkkej alebo destilovanej vody

- na odstránenie vodného kameňa z varnej kanvice napustite kanvicu po rysku vodou a do nej nasypte 1a pol polievkovej lyžice kyseliny citrónovej a nechajte prejsť varom. Vychladnutú vodu z kanvice môžete použiť na vyčistenie toalety. 

- na čistenie práčky nasypte 250g kyseliny citrónovej do bubna a pustite program čistenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.