Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
0905512161
info@netoxicky.sk
Doprava a Platba
Obchodné podmienky
Podmienky ochrany osobných údajov
Reklamačný poriadok
Odstúpenie od zmluvy
Kontakty
Moja objednávka
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
AKCIA - JESENNÝ VÝBER PRE DOMÁCNOSŤ
NOVINKY
VÝHODNÉ SETY
PRANIE
Mydlo a mydlové vločky na pranie
Tekuté pracie prostriedky
Pracie prášky
Na vlnu a hodváb
Aviváž
Doplnky k ekologickému praniu
Prostriedky na škvrny
EKO DROGÉRIA
Riad
Upratovanie
Pomocníci do domácnosti
PRÍRODNÁ KOZMETIKA
PLEŤ
Kvetové vody - hydroláty
,
Oleje
,
Krémy a séra na pleť
,
Balzámy na pery
,
Čistenie Pleti
,
Doplnky pre pleť
TELO
Soli do kúpeľa
,
Telové peelingy
,
Sprchové gély
,
Tuhé mydlá
,
Tekuté mydlá
,
Telové krémy a maslá
,
Prírodné dezodoranty
,
Laky na nechty
ZDRAVÉ VLASY
Prírodné šampóny
,
Kondicionéry
ZUBY
OPAĽOVANIE
PRE MUŽOV
PRE DETI
Dezodoranty pre deti
Starostlivosť o zúbky
Kozmetika pre deti
Podpora zdravia deti
EKO DOMÁCNOSŤ
CITLIVÁ POKOŽKA
Pranie a domácnosť
Kozmetika pre citlivú pokožku
ZDRAVIE
ALERGIE
BIO Čaje
Porciované
,
Sypané
Doplnky stravy a vitamíny
Vitálne huby
,
Tinktúry podľa činskej medicíny
,
Výživové doplnky MyTao Edition
,
Kolagén
,
Minerály
,
Probiotika
KONČIACA DOBA SPOTREBY
DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
AROMATERAPIA
Esenciálne oleje
Doplnky k esenciálnym olejom
E-BOOKY
O nás - Naša filozofia
Blog
10 najčastejších chýb pri praní v mydlových vločkách
Praktický sprievodca výberom Natuty produktov
Prečo si zamilujete produkty značky Alchymistky
Podpora imunity pred nástupom do kolektívu
Dezodoranty pre dospievajúce deti - prečo je zloženie dôležité
Ako si vybrať prírodný dezodorant?
Repelenty, ktoré chránia – bez toxických chemikálií
Ako zvládnuť alergie prírodnou cestou: Úľava s rešpektom k telu
Netoxické a ekologické upratovanie jednoducho
Výber kvalitných BIO čajov: Prečo prejsť na organickú kvalitu
Netoxická domácnosť pre začiatočníkov
Tráviaci chaos: Pomoc pri zvládaní SIBO, IBS, histamínovej intolerancie a deravého čreva
Tajomstvo zdravších zubov - zbavte sa syntetických zložiek
Sonett ekologická drogéria do každej domácnosti
Hydrogénuhličitan sodný - Všestranný pomocník pre domácnosť
Nebezpečné látky v čistiacich prostriedkoch. Tichý nepriateľ v našich domovoch
Krásne a zdravé nechty
Ekzém - zbavte sa toxických látok v domácnosti.
5 dôvodov pre prírodné dezodoranty
Na čo nezabudnúť pri balení na dovolenku
Poznáte benefity ružovej vody?
Ako na netoxické pranie
Hodnotenie obchodu
Vrátenie tovaru
Značky
Alchymistky
Allnature
Almawin
Alteya Organics
i+m Naturkosmetik
Incognito
Mycomedica
Natios
Natuty
Nordics
Odylique
OZN
ProViotic
Purity Vision
Salvia Paradise
Sonett
SONNENTOR
Urtekram
We Love the Planet
Weleda
Wooden Spoon
Prihlásenie
Viac
Domov
/
PRÍRODNÁ KOZMETIKA
PRÍRODNÁ KOZMETIKA
, Strana 13
PLEŤ
TELO
ZDRAVÉ VLASY
ZUBY
OPAĽOVANIE
PRE MUŽOV
Najpredávanejšie
Znova krém Alchymistky – luxusný regeneračný well-aging krém (30 ml)
Skladom
ALCH-ZNOVA30
43,50 €
7 Krás – čistiaca a odličovacia pena Alchymistky
Skladom
ALCH-7KRAS
23,50 €
Bambusová kefka na zuby s aktívnym uhlím NORDICS
Skladom
0886
3,05 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
232
položiek celkom
Výpis produktov
Pánsky sprchovací gel Energy Fresh 200ml Weleda
Vypredané
9,50 €
Jednotková cena:
4,75 € / 100 ml
Detail
WEL-6923
Krátka expirácia
19,90 €
–15 %
Pleťové čistiaci gél Bio Damascena Alteya Organics
Skladom
16,90 €
Jednotková cena:
6,76 € / 100 ml
Do košíka
0502
Krátka expirácia
31,50 €
–30 %
Pleťové sérum Bio Damascena SPF25 Alteya Organics (50 ml)
Vypredané
21,90 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ml
Do košíka
0510
Pleťové tonikum na tvár Bio Damascena 200 ml Alteya Organics
Odosielame do 3 dní
32 €
Jednotková cena:
32 € / 200 ml
Do košíka
0503
Tip
Pleťový opaľovací krém SPF30 Alteya Organics (50ml)
Skladom
18,90 €
Jednotková cena:
0,38 € / 1 ml
Do košíka
0527
Prebiotický hydratačný krém - Prebiotic Rich Hydration Cream Odylique
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
37,90 €
Jednotková cena:
75,80 € / 100 ml
Detail
OD-PRHC50
Prebiotický vlasový kondicionér – Harmanček a kokos Odylique
Vypredané
22,95 €
Jednotková cena:
11,48 € / 100 ml
Detail
OD-HCCC200
Prebiotický vlasový kondicionér – Levanduľa a rakytník Odylique
Skladom
22,95 €
Jednotková cena:
11,48 € / 100 ml
Do košíka
OD-CLS200
Novinka
Prebiotický vlasový kondicionér pre jemné a mdlé vlasy Rozmarín Odylique
Vypredané
22,95 €
Jednotková cena:
11,48 € / 100 ml
Detail
OD-HCR200
Prírodný balzam na pery pre atopikov Wooden Spoon A-Topic 15 ml
Skladom
13,49 €
Jednotková cena:
13,49 € / 15 ml
Do košíka
6174
Prírodný masážny balzam s výťažkami arniky Wooden Spoon 60ml
Odosielame do 3 dní
17,50 €
Jednotková cena:
2,92 € / 10 ml
Do košíka
0455
Tip
Bez komárov ?*G_BEZ_KOMAROV:15:EUR:P:f!2026-09-30-13:19,2026-10-07-23:59
Prírodný repelent v spreji (100ml) INCOGNITO®
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
12,90 €
Jednotková cena:
12,90 € / 100 ml
Do košíka
27-LMSDIST
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 12 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 13 z 20.
1
13
20
232
položiek celkom
Hore
Kontrolované zloženie
Rýchle odoslanie