Sonett Univerzálny čistič skla a povrchov

€6,40 €4,20 od €4,20 €0,64 / 100 ml €0,84 / 100 ml
Skladom Skladom Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.6.2024 17.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Obľúbený čistiaci prostriedok, ktorý čistí všetko zo skla bez toho, aby zanechal šmuhy. Ideálny pomocník pre okná, zrkadlá, okná auta, má veľmi dobrú čistiacu schopnosť aj na silne znečistených, mastných povrchoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dôkladne čistí okná, zrkadlá, pulty a nábytok z nerezovej ocele bez toho, aby zanechával šmuhy
  • S čistými esenciálnymi olejmi z levandule a citrónovej trávy z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
  • Napĺňa miestnosť príjemnou, sviežou vôňou
  • 100% biologicky rozložiteľný

 

Špecifikácia produktu:

Čistič skla vyvíja veľmi dobrú čistiacu silu aj na silne znečistených, mastných povrchoch a zanecháva v miestnostiach príjemnú sviežu vôňu.

Použitie:

Čistia všetky malé sklenené povrchy, ako sú zrkadlá, okná automobilov a pulty bez toho, aby zanechal šmuhy. Čistí nerezové a plastové povrchy a odstraňuje odtlačky prstov na kovových povrchoch.

 

Dávkovanie: Nastriekajte priamo na povrch a vyleštite so suchou handričkou. V prípade veľmi špinavých okien odporúčame použiť Sonett univerzálny čistič.

Zloženie pdľ Nariadenia (EC) č.648/2004: 15-30% rastlinný alkohol (etanol), získaný prírodnou fermentáciou rastlinného škrobu, <1% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja) a neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), pre lepšie odstránenie mastnoty, <1% esenciálny olej z levandule*, (obsahuje linalool*) a citrónovej trávy* (obsahuje citral*), vírená voda; *organicky pestované / BIO

Držte mimo dosahu detí.

 

Všetky surové materiály značky Sonett sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)