Sonett Univerzálny čistiaci prostriedok

€6,20
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Obľúbený univerzálny čistič Sonett čistí a udržuje všetky utierateľné povrchy, ako sú podlahy, dlažby, okná, kúpeľňový a kuchynský nábytok a sociálne zariadenie. Svieža, prirodzená vôňa pomaranča a organického oleja z citrónovej trávy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje čisto rastlinné povrchovo aktívne látky

  • Čistí a udržuje všetky utierateľné povrchy:
  • Podlahy, dlažba, okná, kúpeľňový a kuchynský nábytok, sociálne zariadenia
  • Svieža, prírodná vôňa organického oleja z pomaranča a citrónovej trávy
  • 100% biologicky rozložiteľný

Dávkovanie neriedené: – aplikujte pár kvapiek na  navlhčenú špongiu alebo tkaninu.

Dávkovanie do vedra s vodou: Naplňte vedro s vodou, potom pridajte 5-10ml prostriedku na 10L vody podľa stupňa znečistenia povrchu.

Dávkovanie na čistenie okien: Naplňte nádobu s vodou, potom pridajte 5ml prostriedku na 5L vody. Použite špongiu a stierku.

Veľmi efektívny a 100% rastlinný 

Zloženie podľa Nariadenia(EC)č.648/2004: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy) a 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja) odolný aj voči tvrdej vode, rozpúšťač mastnoty, aktívne čistiace zložky z kokosového oleja a kukuričného škrobu, 1-5% rastlinný alkohol (etanol), 1% citrát, soľ, esenciálny olej z citrónovej trávy* (obsahuje citral*), terpén pomarančového oleja(obsahuje d-limonén), pre efektívnejšie rozpúšťanie mastnoty, vonné prísady*, vírená voda *organicky pestované/BIO 

Upozornenie: Obsahuje terpén pomarančového oleja, ktorý môže spôsobiť alergickú reakciu. Držte mimo dosah detí.

Balenie: 1l

 

Všetky surové materiály značky Sonett sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)