Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Sonett Žlčové mydlo na škvrny

€2,20 €2,20 / 100 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Tuhé žlčové mydlo na škvrny vhodné na bielu i farebnú bielizeň. Vysoko účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, guľôčkového pera, trávy, mastnoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre univerzálne odstránenie škvŕn

  • Veľmi ekonomický odstraňovač škvŕn
  • Účinný proti škvrnám od ovocia, krvi, trávy, atramentu, mastnoty atď.
  • 100% biologicky rozložiteľný

 

Špecifikácia produktu:

Osvedčený, vysoko účinný, lacný a neuveriteľne ekonomický odstraňovač škvŕn.

 

Použitie:

Vysoko účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, guľôčkového pera, trávy, mastnoty atď. Vhodné pre všetky biele a stálofarebné textílie vyrobené z bavlny, ľanu, konope a zmesových tkanín.

Aplikácie a dávkovanie:

Navlhčite kocku žlčového mydla a votrite ju do suchej látky, potom ju nechajte pôsobiť 10–15 minút, dôkladne vyperte alebo vložte odev do práčky. V prípade potreby postup opakujte.

V prípade farebných textílií prosím vopred skontrolujte stálosť farieb na skrytej ploche.

Technické údaje:

Mydlo je pri použití mierne zásadité. Zelená chlorofylová farba kociek mydla sa môže pri pôsobení svetla zosvetliť. To však neovplyvňuje schopnosť žlčového mydla odstraňovať škvrny. Hnedá farba, ktorá sa potom objaví, je prirodzená farba žlče.

Ak je to možné, uchovávajte medzi 10 a 25 ° C.

Držte mimo dosahu detí.

Zloženie: > 30% mydlo z palmového oleja*, 15-30% mydlo z kokosového tuku, 1-5%*, 1-5% hovädzia žlč, <1% chlorofyl, soľ, tiosíran sodný; *organicky pestované / BIO

Balenie: 100g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)