Zľava na účinné repelenty INCOGNITO. Len do vypredania zásob.

Sonett Sprej na odstraňovanie škvŕn 100ml

€4,29 €4,29 / 100 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Veľmi účinný ekologický sprej, ktorý si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Pre citlivé tkaniny z vlny a hodvábu
  • Účinné proti škvrnám od ovocia, kakaa, atramentu a mastnoty a pod.
  • 100% biologicky odbúrateľný
  • Vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd

 

Použitie:

Účinný proti škvrnám od ovocia, kakaa, guličkových pier, tukov atď., Vhodný tiež pre citlivé textílie.

Aplikácie a dávkovanie:

Pre ošetrenie škvŕn: Tiež pre citlivé textílie vyrobené z vlny a hodvábu (v prípade potreby skontrolujte stálosť farieb na skrytej ploche). Škvrnu prekryte savým domácim papierom, nastriekajte sprej na škvrny zblízka a nechajte pôsobiť približne 30 sekúnd, dôkladne zotrite savým papierom zhora - nemažte. Nový papier navlhčite vodou, položte suchý papier pod neho a znovu dobre utrite.

Predbežná úprava bielizne: Postriekajte škvrnu zblízka a nechajte pôsobiť asi 10 minút, potom ju vložte priamo do práčky.

 

Zloženie pdľ Nariadenia (EC) č. 648/2004: 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), rastlinný alkohol (etanol), 1-5% rastlinný glycerín*, quillaja extrakt*, <1% citrát, prírodný esenciálny olej z levanduľe* a šalvie* (obsahuje linalool*, limonén*), vonné prísady*, vírená voda ; *organicky pestované / BIO Karta bezpečnostných údajov dostupná na vyžiadanie! 

Držte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sonett

 Sonett – je priekopníkom vo výrobe organických pracích a čistiacich prostriedkov už od r. 1977. Všetky použité zložky sú úplne odbúrateľné a nealergické. Prednostne používajú surové bylinné a minerálne materiály. To znamená, že neobsahujú enzýmy, petrochemické zložky, umelé vône a farbivá, konzervanty a bielidlá. Základnou myšlenkou Sonettu je od začiatku ochrana vodných zdrojov. Preto sú všetky zložky produktov 100% biologicky rozložiteľné a neznečisťujú odpadové vody. 100% olivového, repkového, slnečnicový a kokosového oleja a bambucké maslo sú organicky pestované. Viac ako 95% esenciálnych olejov sú tiež z kontrolovaného ekologické pestovania.

certificate (1)