Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Konjac telová špongia - bez prímesí

€6,50 €6,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Telová Konjac Špongia je mimoriadne vhodná  pre citlivú pleť a pre deti. Táto špongia nie je len nástrojom na čistenie, ale šetrným rituálom, ktorý sa stará o vašu pokožku so všetkou starostlivosťou, ktorú si zaslúži.

Ideálne riešenie pre normálnu až suchú pleť.

100 % prírodný čistý organický konjac absolútne bez prímesí sa veľmi rýchlo stáva nevyhnutnou súčasťou každodennej starostlivosti o pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Nežná Čistota Bez Prímesí:

Telová Konjac Špongia je vytvorená s láskou a ponúka najlepšiu prírodnú starostlivosť aj pre citlivú pokožku. Bez prídavku umelých farbív, parfumov alebo iných prímesí ponúka nežnú čistotu bez rizika podráždenia. 

Čistý biely prírodný Konjac je skvelou alternatívou čistenia pokožky pre bábätká a deti.

Šetrná Exfoliácia:

Okrem čistenia ponúka táto špongia aj jemnú exfoliáciu, ktorá je ideálna pre citlivú pokožku. Pomáha odstraňovať odumreté bunky, čím pokožku vyhladzuje a zlepšuje jej textúru bez akéhokoľvek trenia alebo podráždenia.

❤100 % biologicky rozložiteľná a kompostovateľná

❤100 % vegan

❤netestovaná na zvieratách

❤100 % vyrábaná z obnoviteľných zdrojov

❤šetrná k životnému prostrediu

❤produkt zdieľa filozofiu zero waste

❤100 % prírodný organický produkt, čiže

❤bez prídavných chemických látok

❤bez farbív

❤bez parfumov

❤bez parabénov

❤bez GMO

 

Použitie:

Pred prvým použitím špongiu namočíme na pár minút do misky s vlažnou vodou. Špongia nasaje vodu, zväčší svoj objem, krásne sa zmäkčí. Teraz je plne pripravená starať sa o Vás. Stlačením odstráňte prebytočnú vodu. Môžete ju používať len s vodou, alebo do špongie aplikovať malé množstvo Vášho obľúbeného čistiaceho prostriedku. Pokračujte jemnou masážou kruhovými pohybmi. Ak máte citlivú pokožku a hľadáte spôsob ako pleť šetrne a efektívne vyčistiť, špongia konjac je všetko, čo potrebujete.

Po použití ju prepláchnite pod vlažnou tečúcou vodou a stlačením zbavte prebytočnej vody. Nežmýkajte. Zaveste ju, aby mohla voľne vyschnúť. Keď vyschne, znova stvrdne, čo je úplne prirodzené.

Pred ďalším použitím ju stačí ponoriť do vody a rehydratovať. Konjac hubku nikdy nepoužívajte ak je suchá. Kvalitná špongia by mala vydržať aspoň 2 – 3 mesiace používania, avšak je to individuálne, niekedy vydrží aj pol roka.

 

Konjac je z hľadiska svojich prírodných vlastností odolná voči baktériám a tak sa môžete spoľahnúť na jej bezpečné používanie. Možete ju aj sterilizovať po dobu 1 až 2 minút vo vriacej vode. Keď sa hubka začne mierne droliť a stráca svoju pružnosť a kompaktnosť je čas ju vymeniť za novú. Je vyrobená zo 100 % rastlinného materiálu, preto je 100 % biologicky odbúrateľná. Skompostovateľná je v bežnom komposte spolu s ostatnými rastlinnými zvyškami. Ak sa aj Konjac hubka celkom nerozloží a s kompostom sa dostane do pôdy, pomáha svojou schopnosťou zadržiavať vodu rastlinám pri ich raste a pestovaní. Je to skvelý pocit ak sme objavili niečo, čo pomáha nielen nám, ale aj zdravému a zelenému svetu okolo nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: