Zľava na účinné repelenty INCOGNITO. Len do vypredania zásob.

Mydlo pre svieže ráno Citrónovo-jogurtové

€5,50 €5,50 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Toto toaletné sprchové mydlo s obsahom jogurtu a citrusovou vôňou Vás v sprche poteší luxusné jemnou penou a osvieži Vaše ráno! Je vyrobené ručne z rastlinných olejov procesom za studena.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto toaletné sprchové mydlo s obsahom jogurtu a citrusovou vôňou Vás v sprche poteší luxusné jemnou penou a osvieži Vaše ráno! Je vyrobené ručne z rastlinných olejov procesom za studena.

Zloženie / INCI: Sodium sunflowerate (sodné mydlo z BIO slnečnicového oleja LSZ), sodium cocoate (sodné mydlo z kokosového oleja), sodium shea butterate (sodné mydlo z bambuckého masla), aqua (voda), yogurt (jogurt), glycerin, corn starch (kukuričný škrob), citrus limon (lemon) peel oil (citrónový esenciálny olej), litsea cubeba fruit oil (esenciálny olej vavrínu kubébového), Cymbopogon flexuosus oil (esenciálny olej citrónová tráva), * citral, * geraniol, * d-limonene , * linalool, * eugenol, * citronellol * potenciálne alergény, sú prirodzenou súčasťou esenciálnych olejov


Hmotnosť: 90g ± 5%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.