Dovolenka do 28.7.2024. Nakúpte počas našej dovolenky nad 35€ a získajte darček k nákupu Kvetovú vodu podľa vlastného výberu.

Mydlo v tvare kávového zrna Alchymistky

€5,50 €5,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Toaletné mydlo s obsahom kávy vyrobené z rastlinných olejov procesom za studena. Káva mydlu prepožičiava jemné pílingové vlastnosti a kakaové maslo mu dodáva krásnu vôňu a hebkosť. Je tak vhodné pre luxusnú starostlivosť o ruky alebo o telo.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Toaletné mydlo s obsahom kávy vyrobené z rastlinných olejov procesom za studena. Káva mydlu prepožičiava jemné pílingové vlastnosti a a kakaové maslo mu dodáva krásnu vôňu a hebkosť. je tak vhodné pre luxusnú starostlivosť o ruky alebo o telo.

Káva zároveň pôsobí deodorizačne, takže je to vynikajúce mydlo do kuchyne.

Ručná výroba. 

 

Zloženie/INCI: Sodium sunflowerate (sodné mydlo z BIO slnečnicového oleja LZS), sodium cocoa butterate (sodné mydlo z BIO raw kakaového masla LZS), coffea arabica seed extract (kávový extrakt), sodium cocoate (sodné mydlo z kokosového oleje), glycerin, coffea arabica seed powder, citrus limon (lemon) peel oil (citrónový esenciálny olej), *citral, *geraniol, *d-limonene, *linalool

* potenciálne alergény sú prirodzenou súčasťou esenciálnych olejov

Hmotnosť: 90g+-5%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Alchymistky sú česko-slovenská značka netoxickej, ekologickej a prírodnej kozmetiky a čistiacich a pracích prostriedkov. Kombinujú najnovšie vedecké poznatky s láskou k prírode, aby tvorili nielen prírodné a ekologické výrobky, ale aby boli tiež funkčné. V ich portfóliu plne premietajú non toxic filozofiu. Formulujú a vyrábajú ako jediný česko-slovenského výrobca dve čisté línie a to produkty pre čistú domácnosť a pranie a produkty osobnej starostlivosti. Pri výrobe sú prísnejšie než určuje legislatíva a preto v ich produktoch nikdy nenájdete syntentické zložky, ale ani prírodné zložky, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné, alebo kontaminované ľudskou činnosťou. Vďaka ich vzdelaniu a znalostiam sú schopné zložku preskúmať z pohľadu jej pôvodu, spôsobu výroby (alebo extrakcia a pod), a možného (aj keď zatiaľ nepreskúmaného) efektu na zdravie, vrátane ich vzájomných kombinácií.